| asdfgbhjkl a întrebat:

Hey! Luni ma duc sa ii fac programare motanului meu pentru castrare, dar el este un motan foarte calm si bland. Oare cum se va schimba? Mi-e mila de el sa il castrez dar tatal meu tot insista.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu o sa fie schimbat cu nimic. doar ca nu o sa-ti urineze prin casa in perioada cand o sa vrea sa se imperecheze.

| AtateaConditii a răspuns:

E mai bine castrat, pentru ca multi pui se nasc si sunt abandonati. Nu o sa se schimbe cu nimic, poate o sa fie mai bland si nu o sa se mai bata cu alti motani. Apropo cat costa o castrare? As vrea sa ii fac si motanului meu.

| Copac13 a răspuns:

De obicei castrarea calmeaza animalele mai rele dar daca zici tu ca e calm atunci no se schimabe cu nimic