| elynasv a întrebat:

am un motan in varsta de 1 an si 4 luni si toata ziua umbla dupa pisici, insa am observat ca are niste pete pestrite pe testicule si nu prea mai are par pe acolo. Oare are ceva grav? Oricum ma gandesc sa-l castrez ca nu prea sta pe acasa. Dau funda!winking

5 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

1. Castrează-l, nu mai sta pe gânduri.
2. Petele sunt de pigmentație, nu le-ai văzut pentru că acolo avea păr. Cine știe de ce s-o fi frecat și i-a cazut părul. O să îi crească la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te documentezi in legatura cu pastilele despre care zicea Muwz, pentru ca mi se pare prea dur castratulsad

| maria89nic a răspuns (pentru anonim_4396):

Preferi să stai fără grijă că animalului tău nu îi mai pasă de femele și că poate fi furat / călcat de vreo mașină când hoinărește pe străzi sau să riști să nu - l mai vezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru maria89nic):

Ai dreptate...

| Muwz a răspuns:

Si eu am un motan de 2 ani si... tot dupa pisici (mai ales vara).
Toata ziua e plecat dupa pisici si cand e acasa doarme...pe urma iar la pisici si din nou doarme.
Scoate-i ouțele daca vrei sa nu se mai duca dupa pisici sau stiu ca mai erau ceva pastile/medicamente care ii „stricau pofta de cotârceală".
Funda?