| Pizza1Steve a întrebat:

am o întrebare. Cum sa prind o vrabie cu o capcana

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Dragoi_1993 a răspuns:

Am un prieten care prinde miei cu capcane. El sta ascuns in spatele custii si behaie, si mieii vin singuri acolo si se blocheaza. Toata lumea ii spune mielu' si a are un golf 4 cumparat cu bani facuti de pe miei. Ai putea sa faci si tu ca vrabiile.

3 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Daca ai fi in locul vrabiei pariu ca ai fi fericit... Pe bune, faci asta doar pentu amuzamentul tau, omori o pasare pentru amuzament.

| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Nu este ceva normal sa ii iei unui animal libertatea mai ales daca este unul salbatic!

| CarmenCrmn a răspuns:

Da' ce vrei sa faci cu vrabia, Doamne iarta-ma?