| anonim_4396 a întrebat:

am o problem eu am o pisicuta Scumpitica o cheama (o cheama asa deoarece e super scumpa) si parinti,colegi de la scoala,sora, iubitul lui sora mea, parinti si chiar si profesori o jignesc adica nu stiu tin enorm la pisica aia daca cineva la scolaa zice ceva urat despre ea il injur si il iau si la bataiesad si nu mai suport deci eu fara pisica aia nu pot sa traiesc sincer acum tin enorm la ea si m-am saturat la scola cand eram inainte de vacanta toti colegi spuneau lucruri urate gen: o sa dau petrecere cand o s moara si porcari din asteasad si eu auzeam tot felul de jigniri la adresa ei si acasa si la scola si am inceput sa plang raw de tot la scoala si toti colegi in afara de prietenele mel radeau de mine si a venit diriga si mi-a zis dao naibi de pisica si am fugit la baie plangand saturan-du-ma de atatea jigniri la adresa ei si acum pe seara zicea iubitul lui sora mea ca maine vom da cu o solutie de purici pe pisicute ca Scumpitica a nascutlove struck asa si vom da cu solutia de purici pe ele si eu i-am zis ca decat pe ceafa si a is ca nu ca da pe toata pisica si eu nu vreau mi-e frica daca se intampla ceva sad Vreau sfaturi despre tot despre pisica sa nu mai fiu asa nu stiu cum plz ajutati-masad

Răspuns Câştigător
| Sandra2571 a răspuns:

Eu nu te judec deloc dar cei din jurul tau daca iti insulta pisica sau asa ignorai sau fa ca mine:insultai si tu sau pe animalele lor de companie(daca au) dar mai bine e sa ii ignori, si nu mai pune la suflet tot ce iti zic colegii poate ca ei spun asa pentru ca nu au animale de companie sau asa sau poate ca asa sunt ei....totusi....si pentru solutia de purici se pune doar dupa ceafa! daca ii pui pe tot corpul ea se linge cand se curata si atunci moare! imi pare rau sper sa nu moara du-o repede la doctor! SUCCES

29 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pai cum adica si la scoala? Dar ce? O duci cu tine la scoala?
Pare ciudat cum toti o jignesc, cred ca vorbesti intr-una de acea pisica si o duci peste tot ceea ce nu e bine.
Sa nu ma intelegi gresit, iubesc animalele..Sunt studenta la medicina veterinara dar deja asta pare cam exagerat.
Unde locuiesti, casa sau apartament?
Ai putea sa o tii mai mult la tine in camera cu tot cu puisorii ei daca tot a nascut sa numai fie prea mult in vazul lumii sa mai pateasca ceva.
Si bataia nu rezolva cu nimic, fii dura, puternica si spune-le niste vorbe care sa le inchida gura astora care vorbesc urat despre Scumpitica.

Succes si O seara Placuta! happy

| Clarissaaz a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Mersi mult nu o scot afara deloc locuiesc la tara si nici pe drum nu o las din cauza la masini nu am adus-o la scoala dar vorbesc mult despre eahappy

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Clarissaaz):

Pai aici e problema, pentru ca nu toti sunt iubitori de animale..Sunt foarte multe persoane rele cu animalele.
Astazi cand imi plimbam unul dintre caini trecuse o haita de caini iar niste ratati mari au inceput sa ii loveasca cu pietre.
Pe pisica mea o scoteam cu lesa afara.
Vorbeste despre ea cu iubitori de animale, cu persoane care stii ca le-ar placea sa te asculte vorbind de Scumpitica.
Asa e peste tot, colegii isi bat joc ca fraierii unii de altii fara rost.

| Crucified a răspuns:

Trage-le la mecla si n-o sa mai zica nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eşti disperată după o pisică?
Lasă pisicile şi fi socială şi cu cei din jurul tău.
Te apuci de plâns pentru că o jignesc?
Haha, eu dacă aş fi în locul tău nu aş băga în seamă absolut nimic din ce spune lumea.
Nu fi insistentă pe subiectul * pisicuţa mea * pentru că o să-i deranjeze pe cei din jurul tău.
Succes!

| Clarissaaz a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu nici eu nu vreau sa par insistenta dar vreau sa inteleaga ca eu iubesc pisica aia enorm:X

| Alexintunecatul a răspuns (pentru Clarissaaz):

Asta nu inseamna ca trebuie sa-ti exprimi sentimentele fata de biata pisica in asa hal! totusi...

| Clarissaaz a răspuns (pentru Alexintunecatul):

De ce ma judecati cu toti oare ce fac gresit?crying

| Alexintunecatul a răspuns (pentru Clarissaaz):

Uite am inteles ca esti mai sentimentala sau mai afectionata de animalute dar nu pune la suflet toate cuvintele jignitoare sau care nu sunt la locul lor fata de pisicutatongue!

| Clarissaaz a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Ms multlove struck

| Alexintunecatul a răspuns (pentru Clarissaaz):

Cu placere

| anonim_4396 explică (pentru Clarissaaz):

Nu trebuie să îi faci să înţeleagă!
Nu trebuie să exteriorizezi prea mult iubirea faţă de ea.
Dacă o iubeşti, care-i problema?
Încearcă să nu mai fi insistentă, nu îi pasă nimănui de tine în felul acesta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce infecta esti... iti ignori prietenii pentru o pisica. te urasc cu totii. vezi ca au complotat sa iti killereasca pisica. sau inca nu ai aflat?

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Sper sa iti fuga pisica de acasa si sa o gasesti cand vi de la scoala calcata de masina si facuta placinta pe asfalt...plina de sange si cu matele pe langa blana sfasiatatongue Vezi ca am gura spurcata...deci nu te astepta ca javra sa mai aibe viata lungalaughing

| Clarissaaz a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Du-te draqwinking

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Clarissaaz):

Ma duc cu tot cu javra aia flocoasa a talaughing Sper sa moara de la solutia aia si ea si odorurile de le'a nascut. Zoofilo

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Esti proasta?
Tu ai idee ce inseamna zoofil?

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Pentru moment nu am vorbit cu tine asa ca taca'ti fleanca laughing

| Clarissaaz a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Esti tampit/tampitawinking

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Imi e tare mila de tine, cred ca esti un copil frustrat.
Nu am vorbit ci am scris, si nu ai cum sa ma auzi aiurit-o.

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Nu trebuie sa iti fie mila de mine. Nu eu imi pup pisica sub coada si ma dau cu fundu' de gresie cand o jigneste cineva. Get a life

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Mai sincer eu cred ca am o viata scumpo..Si nu cred ca isi pupa pisica sub coada happy
Sincer chiar mi-e mila de tine, iti lipseste educatia.
Grow upwinking

| atriation a răspuns (pentru NuConteazaNumeleee):

Esti un nenorocit de om! Cum poti sa jignesti o fiinta care nu ti-ai facut nimic?

| DraaaagooooS a răspuns:

Pai ia Pisica si strange-o de gat dao-n m*sa de maata I LOVE DOG

| ILoveRudolf a răspuns:

Acum ce iti face pisica? big grin

tee roog sa raaspuunzi puppy dog eyes

| Cristian_Buzea_1993 a răspuns:

Iubitul surori mele:*

| MinniepUnk a răspuns:

Buna! Sa nu bagi in seama spusele colegilor, surorii, parintilor despre pisicuta ta! Eu sincera sa fiu, mie nu-mi plac pisicile, dar deloc! Cand spune cineva ceva urat despre pisica, te faci ca nu auzi! Iar cu solutia......eu stiu ca se da numai dupa gat, pentru ca daca ajung cu limba cand se spala, mor! Imi pare rau sper sa nu moara! Du-o la veterinar! Bafta!

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru MinniepUnk):

Sper sa moara. Sa dea toata javra cu solutie si sa crapelaughing