| NyanMei a întrebat:

Hey, vreau sa va intreb si eu ceva stiu ca este o intrebare cam stupida dar na.Cati de pe aici sunteti fani anime? Scuzati de intrebare daca vi se pare plictisitoare

Răspuns Câştigător
| MoonMuse a răspuns:

Buna =^.^=

Eu sunt o fana inraita a anime-urilor. Momentan urmaresc: Naruto (se apropie scoala si nu-mi permit sa fac o noua obsesie). Anime-ul meu favorit este Nana, a fost singurul anime care m-a facut sa pland si sa rad de-a binelea.

Sunt foarte curioasa, care sunt anime-urile tale favorite?

BIG HUGS =^.^=

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EllaEllii a răspuns:

Buna Alina!
Si eu sunt fan anime, de câteva luni. Dacă ai vrea sa vorbim iți voi trimite un mesaj cu id-ul meu de messenger.

| NyanMei explică (pentru EllaEllii):

Da, as vrea id-ul tau daca nu te superi, big grin (scuze ca nu am dat mesaj sau ceva, dar nu am mai intrat pe TPU ).See Ya

| perusita a răspuns:

Eu sunt:X iti place animeul vampire knight, nu?:X

| artur99 a răspuns:

Eu.
Canale favorite: Cartoon Network și Disney Channel.

| malina97 a răspuns:

Si eu sunt

| SkyGuy a răspuns:

Eu sunt

| AdriiAnna a răspuns:

Eu