| Gdeni a întrebat:

Hy! l puii de pisicuta, cum imi dau seama care e fata si care e baiat?

6 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

Cat sunt de mici puiutii? Sexul incepe sa se deosebeasca cand cresc putin nu atunci cand sunt foarte mici. Ca sa fiu mai cu perdea te uiti sub codita, la motanei se vede ceva ca un ghem micut iar la pisicuta nu.

| Leocerba a răspuns:

Http://www.animale.ro/......sau-femela
Dar e dificil sa dai un verdict inainte ca puiul sa aiba 3-4 saptamani, adesea se fac confuzii chiar si de catre aia mai experimentati.
Era si-un banc, poti afla daca puiul e mascul sau femela punandu-le ceva bun in farfurioare. Daca e mascul, va da din codita bucuros si daca e femela va da din codita bucuroasa.

| Razvanp69 a răspuns:

Daca are puta e baiat, daca are gogosica e fata.

| MrAnonymus a răspuns:

La mascul se vad testiculele sub coada si penisul, la femela se vede vaginul sub anus

| Bianca555 a răspuns:

Te joci cu ei daca sunt fericiti sunt baieti si daca sunt fericite sunt fete

| xV3N0Mx a răspuns:

Ii controlezi la fomfalaughing adica daca are penis sau vagin(sa fiu cenzurat)