| Angie12 a întrebat:

E adevarat ca puii de pisicuta au conjuctivita?

5 răspunsuri:
| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Nu neaparat, pot sa aiba ochii lipiti din cauza puchinilor.Nu te ingriijora, puchinii ii dispar in timp.Cand mai cresc putin ai sa vezi ca nu o sa mai aiba.

| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Si de fapt nu au cum sa aiba conjunctivita, asa se nas ei!

| LotusRadioactiv a răspuns:

Intreaba un medic veterinar.

| Fara a răspuns:

Nulaughing cum poti sa crezi astalaughing cand sunt pui abia nascuti au zeama aia in ochi. adica umoare.

| Dayaniss a răspuns:

Nuu! Doamne, cum sa spui asa ceva? rolling on the floor)))))))
asa sunt toate animalele cand se nasc, deschid ochii de abia dupa o saptamana sau cateva zile. dar nu ar trebui sa crezi ca au conjunctivita, daca au chestia aia la ochi laughing. aia curge pentru ca au avut mult timp ochii inchisi. si ei cand ii deschid, sunt sensibili.
Sa nu mai spui la nimeni de conjunctivita la puii de animale! rolling on the floor