| nutzaaaaaa a întrebat:

Imi doresc sa imi cumpar un caiine, care sa fie maruntel, sa nu fie pufos si cu nasul rosu. Eu cred ce imi pot cumpara un buldog francez, dar poate imi mai puteti da voi niste exemple. FUNTITA

Răspuns Câştigător
| agoodvampire a răspuns:

Nu stiu ce sa zic are o fata care ma cam sperie laughing mie cel mai mult imi place Golden Retriever. Mi se pare cel mai frumos caine si cand te uiti la el ti se umple asa sufletul de fericire. Si este si foarte manierat si usor de dresat!

| LenaFermaLeneiMistral a răspuns (pentru agoodvampire):

Mai bine un Husky Rasa pura sau un Pomsky Pomsky-ul este o rasa foarte dragalsa arata ca un Husky dar e in miniatura! Eu am un Wolfdog Husky-Lup

3 răspunsuri:
| asdsdsaaas a răspuns:

Buldogul Francez e o alegere buna....are parul scurt si e foarte dragalas:X

| kissyou a răspuns:

Shar-pei. Mi se pare mai dragut decat Buldogul