| DorinDsx a întrebat:

Mi-au aparut niste gonghite mici si rosi in cuibul perusilor este de la rumegus? Este ceva grav poate afecta puii de perusi? Dau funda.

1 răspuns:
| Taigra a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci eu ei ( cu colivia si cuibul) la un veterinar sau un magazin de animale ( de preferabil cel de unde ai cumparat perusii), pentru ca veterinarul/ vanzatorul iti poate explica ce sunt acele gongite si sa-ti dea ceva pentru eliminarea lor. Sper ca te-am ajutat. big grin... FUNDA? love struck