| SecretDarky a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg: husky sau labrador

18 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Labrador.

| Adry05 a răspuns:

Eu as alege Labrador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege sa adopt laughing nu as alege un caine dupa "model", infatisare. Daca tot imi iau un caine, macar sa stiu ca am facut o fapta buna si l-am salvat.

| sweetys a răspuns:

Eu prefer Husky, dar Labradorul este mai usor de dresat. Ambele rase sunt iubitoere. La Hushy din propria experienta iti trebuie certificat de garantie si un certificat de la psiholog, au apucaturi destul de amuzante incat ai impresia ca au probleme la cap. Incearca sa sa te documentezi in privinta ingrijirii si a alimentatiei. Husky fiind caini de curse au nevoie de foarte multa miscare, cred ca ambele rase la capitolul naparlire stau cam la fel. Daca stai in apartament cred ca mai potrivit este Labradorul. Si iarna ai mult de stat afara prin zapada cu Husky.

| IIIshaneIII a răspuns:

Eu as alege o pisica

| Anonim9114562123 a răspuns:

Husky, este un caine usor de dresat și foarte ascultător, dar îi trebuie Multă mișcare.

| FrateleAndrei a răspuns:

Husky.E foarte bun ascultător uşor de dresat.
Dar mănâncă mult.

| emayperritos a răspuns:

Ar merge un labrador.

| Temüügin a răspuns:

Labrador

Răspuns utilizator avertizat
| lllyyy a răspuns:

Husky

| Tssssssss a răspuns:

Depinde care crezi ca iti place mai mult, dar eu as alege cu siguranta husky, sunt prietenosi, frumosi si nu se dreseaza greu, dar in schimb nu sunt buni caini de paza, ceea ce nu ar fi o problema daca iti doresti doar un prieten bun. Sper ca am ajutat happy

| veronica6747 a răspuns:

Labrador. Sunt foarte drăgălași

| moldoveancacrazy a răspuns:

In locul tau as alege husky, mi se pare un caine foarte dragut, este prietenos si are o blana frumoasa

| AnaMaria123456789011 a răspuns:

Din perspectiva mea, eu as alege un husky deoarece este inteligent, agil si alert. Rezista bine si afara.

Pur si simplu, nu cred ca ar trebui sa luam un caine da rasa, mai bine adopti unul! O fapta buna nu strica niciodata!

| SecretDarky explică (pentru AnaMaria123456789011):

Am unul adoptat stai linistit

| VLAD1452 a răspuns:

Depinde de gusturile tale, personal prefer Husky pentru ca il poti tine afara, labradorul nu rezista asa mult.

| DariaPaula12 a răspuns:

Eu as alege husky dar depinde care îți place și cât timp îi poți acorda.
Husky pare mereu că e nervos