| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Pentru iubitorii de animale:
Ati auzit si voi la T. V in legatura cu eutanasierea cainilor?
http://www.hotnews.ro/......ionala.htm
Deci micutii vor scapa. Cei care nu sunt de acord cu asta, va rog sa ma scuzati dar mie imi pare f bine.Si intr-adevar cei care musca si asa...nu ar trebui eutanasiati, cred ca se gasesc dresori :|. Oricum cei care dau cainii pe strada nu au suflet :-j!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Da am vazut si eu si chiar ma bucur.cum sunt acesti caini pe strazi la fel exista si oameni care tot in strada locuiesc si poate ca si aia sunt violenti uneori. asta ce inseamna ca ar trebui sa-i omoram si pe ei? decizia curtii constitutionale sper sa fie una definitiva si cei care nu sunt de acord nu au decat sa se impace cu ideea

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Mai inteligent ar fi sa le faca adaposturi.Nici pe strada nu ar fi prea bine...intodeauna ma urmaresc cand mai dresez niste caini pe afara.Si eu ma bucur mult, pentru ca au scapat.Si masculii va trebui sa se castreze.Cu dresorii,acolo la adaposturi cred ca se mai ocupa de ei,si ii ingrijesc, si apoi m-as bucura sa le gaseasca o casa happy
Deci si eu am auzit aseara, si ma bucur f. mult.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru MioaraParalescu):

Ma bucur ca si tu iubesti cainii happy

| PamfleticaTotHellenne explică:

Exact.Si cainii nu sunt agresivi daca nu ii bati, sau arunci cu pietre dupa ei.
Imi pare foarte bine ca sunt oameni ca si mine, care iubesc mult cainii.

| Matt221041 a răspuns:

Iubiti si cainii vagabonti/ Sint mai gentili si uneori mai lorzi...ai mare dreptate