| FanMedical a întrebat:

Pescuitul este o activitate grea?

15 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pe mine m-ar ucide ca nu-mi place. E mai mult costisitoare decat grea. Daca esti stresat e buna cui ii place. Sau daca vrei sa scapi de nevasta sa mergi la fete.

| FanMedical explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Dar daca ai o situatie financiara (foarte) buna si iti permiti o dotare (foarte) performanta, ai putea sa castigi bani multi din pescuit prin vanzare de peste?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu faci bani din peste. Nu acoperi decat cheltuielile de transport si tigarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu doar daca esti o persoana nerabdatoare, ca mine.

| UzOm a răspuns:

Este o activitate DIVINĂ!

| FanMedical explică (pentru UzOm):

Activitate divina?
Serios? De ce crezi asta?

| UzOm a răspuns (pentru FanMedical):

De fiecare dată când mă duc la pescuit mă simt liber, de parcă nimeni și nimic nu ar mai exista.

| xDragosel007 a răspuns:

Nu solicita nici o parte a corpului, ci doar rabdarea, iar cand prinzi ceva solicita un pic muschii de la mana! Dar este destuld e grea!

| DevilNight01 a răspuns:

Daca ai experienta eu zic ca nu este greu dar trebuie sa ai sincer multa rabdare si eu cand pescuiesc e ca in general (mereu) ca sa ai mananc

| FanMedical explică (pentru DevilNight01):

Dar crezi ca vanatoarea este mai grea decat pescuitul?

| Liviu8989 a răspuns:

Foarte usoara si placuta.Sunt mare amator

| traiciuromanu a răspuns:

Conteaza de banii tai. Pentru inceput nu este nevoie sa investesti prea multi bani.

| TheKiller99 a răspuns:

Daca nu sti sa pescuesti, e grea.