| diana261767 a întrebat:

Pisica mea a fătat acum 2 zile 4 puișori, acum are din nou contracții, ce e de făcut?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Probabil acum doua zile nu a fătat toti puisorii. Mergi cu ea la veterinar, par sa fie ceva probleme.

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Of saraca, vezi daca iese ceva. Daca se chinuie tare trebuie dusa la vet.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Supravegheaz-o cu atentie, iar daca se inrautateste situatia, du-o la veterinar.

| diana261767 explică:

Pana la urma cu ajutor desigur, a reușit sa mai nască un puiuț și sunt bine toți, mulțumesc frumos pentru răspunsuri!