| king5151 a întrebat:

Pisica mea a nascut acum 8 luni de zile 4 pisoi ( 2 motani si 2 pisici). Ttreaba e ca unul din ei s-a pierdut, nu stiu exact, nu l-am mai gasit de atunci, iar ei au ramas 3. De o luna am vazut ca se plimba prin curte o pisica care seamana cu ei. Se poate sa fie ea cea pe care am pierdut-o? Seamana foarte mult, se joaca cu totii, dorm toti, iar tatal lor (motanul) sta cu toti. Dar nu imi explic, unde a fost atata timp daca este ea.

4 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

Pisica ori e fiica/fiul risipitor, ca asa mai este in viata. Dar de mama, spune-ne si cate ceva, daca il accepta intr-un fel, ca tas'u a tras-o si... a avut grija de toti, dar numai de trei!?

| gabicoo a răspuns:

O fi fost în vizită la rude!

| Sophieka a răspuns:

Mereu pui intrebari de genul... Ca o fi, ca nu o fi, accepta si pisica asta nou venita si las-o asa. Poate a fost prin vecini in cazul in care ai, sau cine stie...Ce mai conteaza. Enjoy life.

| king5151 explică (pentru Sophieka):

Am zis eu ca nu o accept? Te blochez ca vad ca vorbesti mult pe aplicatia asta