| AnonimGirl a întrebat:

Pisica mea mananca numai whiskas. Nu mai mananca peste. Pestele era preferatul ei. Cred ca whiskas are in ea substante care dau dependenta. Voi ce parere aveti despre mancarea aceasta?

Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Pai are multe chimicale. Mai bine ii dai si tubucati de carnita peste etc. Nu te baza niciodata pe Whiskas. o zice aia de la tv ca sanatos si ca are nu stiu ce dar nu e adevarat

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Cred că conţine o grămadă de chimicale, chiar dacă are un gust desăvârşit pentru pisică. Gustul a făcut-o pe pisica ta să se lase de peşte.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Pai are multe chimicale si ii face rau eu asa cred... straight face saraca pisicuta

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Vrei sa ai o pisica mai sanatoasa?

Dupa numai cateva saptamani in care-ti vei hrani pisica cu Whiskas in mod frecvent, vei vedea schimbarile: pisica ta va arata mai fericita, mai frumoasa si mai plina de energie, privindu-te cu ochii aceia recunoscatori. Si asta datorita catorva caracteristici care fac ca mancarea Whiskas sa fie unica:

- Uleiurile naturale fac ca blanita pisicii tale sa arate mai stralucitoare si mai matasoasa.

- Vitamina A and Taurina mentin vederea in stare excelenta.

- Continutul echilibrat de minerale ajuta sistemul osos sa se dezvolte mai puternic.

- Toate retetele Whiskas ajuta la mentinerea sanatatii tractului urinar.

- Pernutele uscate au un design special care pastreaza dintii pisicii tale sanatosi.

Un gust preferat instinctiv de pisici: WHISKAS, o diversitate de gusturi si texturi pe alese!
Avand atatea varietati si texturi de hrana pe alese, cu siguranta pisica ta va gasi gustul care-i place!

Whiskas a pus mult suflet in prepararea retetelor unice pentru care pisica te iubeste atat de mult. Si nu numai atat, ci si ingrediente naturale, metoda delicata de a gati carnea si o mare proportie de legume alese cu grija si ierburi aromatice pentru placerea pisicii tale!

Pliculetul de o portie e proaspat de fiecare data

Pentru ca pisica ta este atat de sensibila si nu se bucura de mancare decat daca e proaspata, Whiskas a creat plicul de o portie: acesta garanteaza prospetimea la fiecare masa gratie timpului mai scurt de gatire, continand exact cat trebuie in fiecare plic pentru ca nimic sa nu se mai iroseasca.

Imbogatite cu legume delicat asortate si cu verdeturi fine, bucatile de carne in sos reprezinta acum definitia suprema a gustului! Iar noile retete ne-ar putea incita chiar si pe noi, oamenii... daca n-ar fi perfecte pentru pisici. Fiecare noua specialitate la plic este creata pentru ca pisica ta sa se bucure de un meniu diferit de fiecare data.

Pernutele umplute de la Whiskas; placerea pisicilor

Spre deosebire de oricare alte mancaruri uscate, Whiskas arata intr-adevar apetisant si proaspat. Selectia de ingrediente naturale de cea mai buna calitate adauga la pernutele delicioase carne bogata in proteine, legume pline de sanatate si uleiuri naturale, pentru o experienta a gustului extrem de generoasa ce face pisicile sa uite orice altceva. Vei vedea cat se bucura cand iti va multumi cu un mieunat plin de recunostinta!

Gustul delicios Whiskas satisface chiar si cele mai nazuroase pisici, asigurandu-le in acelasi timp nutritia de care au nevoie.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

winking Ai incredere in ce iti spunem despre whiskas mai bine dai kitty cat

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Nu Te Baza PE WHISKAS uite ce ti-am trimis mai sus vezi? sunt numai minciuni dp net