| anonim_4396 a întrebat:

Pisicuța mea a avut prima fătare acum o săptămână,a fătat prin cezariană,in urma căreia am si sterilizat.o. după două zile de la fătare i s-a format o gâlmă tare in partea de sus a operației, azi, la 8zile după operatie i s-a desfăcut un pic operația iar galma a dispărut,laptic din cate am observat, nu pare să mai aibă, puiutii par foarte slabi și plâng întruna. Ce se întâmplă cu ea? Rog un răspuns serios înainte de a o duce la clinica!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce faci, aştepţi să moară?
În loc să stai să aştepţi "răspunsuri serioase" pe un site de socializare predominant de adolescenţi, fugi la veterinar cu ei (asta trebuia să faci încă de acum câteva zile)!

| Monicass1 a răspuns (pentru NOname):

Nu am știut că are infecție până aseară târziu când am observat că i s-a desfăcut operația! Nu mai critica dacă nu știi. Acum sunt la clinica cu ea!

| NAT0 a răspuns:

Din moment ce îţi duci motanu la veterinar de ce ai mai întrebat aici? happy

| Monicass1 a răspuns (pentru NAT0):

1. Nu e motan, ci pisica, 2. Am rugat un răspuns serios!

| Anonim744652 a răspuns:

Trebuie sa o duci cat mai repede
Și ei mi am sterilizat pisica și nici ea nu e bine
II curge puroi cu tona și operația e tare

| Monicass1 a răspuns (pentru Anonim744652):

Off...sper să-ți faci pisicuță bine!

| Anonim744652 a răspuns (pentru Anonim744652):

Cat mai repede la veterinar ****
Funda?

| Monicass1 a răspuns (pentru Anonim744652):

Am zis sa întreb întâi aici, fiind 1mai nu stiu daca găsesc pe cineva, insa într.o ora plec cu ea

| Mitzza69 a răspuns:

Cel mai bine o duci direct la un veterinar specializat sa-ti zica ce se intampla cu ea.