| Sophieka a întrebat:

Revin asa cum am spus mai devreme si va ofer un videoclip interesant despre curatare energetica si mentala dar si mantrele / afirmatiile care sunt spuse in videoclip usor modificate de catre mine ( le puteti modifica si voi daca simtiti sa faceti asta) :
Video (va recomand sa vizualizati in intregime inainte ca sa aflati mai multe) : https://www.youtube.com/watch?v=tEzJij-iK9E
Mantrele de curatare:

- Ma purific in totalitate de toata karma nevirtuoasa a actiunilor mele din aceasta zi.

- Ma purific in totalitate de toata karma nevirtuoasa a vorbelor mele din aceasta zi.

- Ma purific in totalitate de toata karma nevirtuoasa a tuturor gandurilor mele din aceasta zi.

- Imi purific in totalitate toata karma nevirtuoasa a tuturor interactiunilor mele din aceasta zi cu orice fiinta.

- Imi purific in totalitate toata karma nevirtuoasa a intentiilor mele din aceasta zi.

- Imi purific in totalitate toata karma nervirtuoasa a trecutului meu din aceasta viata si toate karmele nevirtuoase din vietile mele anterioare.

- Imi purific in totalitate toata karma nevirtuoasa a spiritului si a mintii mele trupesti si Divine.

- Purific in totalitate toata aceasta karma nevirtuoasa asociata cu... (acest eveniment, acest gand, aceste vorbe, etc).

- Manifest in Univers recunostinta si gratitudine pentru toate minunatele daruri Divine la care am acces.

- Manifest in Univers recunostinta si gratitudine pentru incheierea cu bine a zilei de azi.

- Manifest in Univers recunostinta si gratitudine pentru inceperea cu bine a acestei noi zile.

- Fie ca eu sa imi purific in totalitate toata karma nevirtuoasa astfel incat sa am o si mai mare abilitate de a-mi ajuta toti semenii care au nevoie de ajutor.

Pentru mine e un real folos si imi doresc sa impartasesc fara niciun profit aceste informatii.
Va astept sa imi spuneti dupa o perioada de timp daca va sunt eficiente si simtiti impactul / schimbarile in viata voastra in urma folosirii acestor mantre?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hare Krișna hare, hare. Hare hare, hare Rama.

| Jus7t a răspuns:

Deja am p-la de 25, mersi.
Cum o fac la loc de 20?

| Sophieka explică (pentru Jus7t):

Trist ca asta vrei sa fi...Un tampit. Bafta mai departe.