| Khero a întrebat:

Sall lume! de curand a inceput sa ma intereseze magia. am vazut pe internet un truc care consta in faptul de a introduce un dop al unei sticle prin fundul ei sau chiar prin ea (desi nu exista gauri ) dau funda caruia imi da un link de pe care pot viziona trucul si cum se face acest truc

3 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Iti arata asta cum, dar iti trebuie un inel magnetic.
http://www.youtube.com/watch?v=I9_ZAGpMWEs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magia se fura nu se invata.

| Crissxxx a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=I9_ZAGpMWEs sunt mai multe lucruri din magie pe care acesta le dezvaluie, succes :*