| Diva245 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapit plz plz plz! Am o broasca testoasa cu tample rosii care a intrat in hibernare dar eu am crezut ca a murit si am ingropat-o.....am dus-o la un veterinar si a spus ca POATE o sa faca bine! Ce credeti v-a supravietui?

7 răspunsuri:
| BizuBVBArmy a răspuns:

Dac ai grija de ea va supravietu broscutele sunt rezistente
Pt a evita hibernarea cumpara un incalzitor de apa costa in jur de 20 lei

| CrinaMadalina a răspuns:

Am auzit ca oricum broastele testoase de pamant cand intra in hibernare stau sub pamant, asa ca..cred ca va supravietui.

| CrinaMadalina a răspuns:

Daca e de pamant, da.

| cosminamereu a răspuns:

Sigur va supravietui

| Niki12 a răspuns:

Eu tot am o broasca testoasa cu timple rosii ..si eu cred ca a ta va suprevetui

| Diva245 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Mi-ati facut ziua mai linistita!

| Gia24 a răspuns:

Am avut o situatie similara! Nu iti face griji.Cu siguranta va supravietuilaughing