| Marca a întrebat:

Salu ajutati-ma sunt disperata pisica mea a cazut de la etajul 2 si si-a frint un deget sta cu el in sus si nu calca pe el il doare va rog ajutati-ma de urgenta ce sa fac daca il las asa va ramine pe viata cu rurere si cu degetul in sus? va rog ajutaima

Răspuns Câştigător
| AnimalLover02 a răspuns:

Du-l veterinar, se poate agrava happy stai linistita ca nu va sta pe viata cu degetu`in sus laughing`doar ca un veterinar trebuie sa stie sigurat ce sa faca. Asa ca du-o urgent la veterinar happy

3 răspunsuri:
| Darius2019 a răspuns:

Du-te la veterinar

| sakura021 a răspuns:

Du-te la veterinar celmai bine.

| Matei_Alex_1998_WRFd a răspuns:

Daca vrei sa castigi un iphone 4 participa : https://www.youtube.com/watch?v=-nYWCJavmpU