| Silviu_Man_1996 a întrebat:

Am un catel cane corso de 4 luni il hranesc cu Pro Plan, vitamine Kafortan si resturi. Va rog sa imi dati sfaturi pentru cresterea acestuia!

6 răspunsuri:
| pintexim a răspuns:

Stiu ca nu te ajuta cu nimi dar si eu am o femela Cane Corso tot de 4 luni jumate, am doar o intrebare pe ce data este nascuta a tau.

| Silviu_Man_1996 explică (pentru pintexim):

03.01.2012 poate punem de-o monta cand sunt mari laughingbig grin

| pintexim a răspuns (pentru Silviu_Man_1996):

Depinde de judet!sad

| Silviu_Man_1996 explică (pentru pintexim):

Mures

| pintexim a răspuns (pentru Silviu_Man_1996):

MdA...nu Prea EstE PoSiBil!

| ligiligi a răspuns:

Buna! Tine catelusul in casa.Cumpara mancare pentru catei(uscata si umeda). Poti sa ii cumperi o lesa si sa il plimbi cel mult o ora pe zi.Sa il speli cam din 2 in 2 luni sau si mai des(daca este murdar).Sa te joci mult cu el si sa ii cumperi multe jucarioare.