| brunetta24 a întrebat:

Are ceva daca dau cainelui meu mancare de pisici? Am avut inainte pisica si mi-a ramas o cutie de mancare uscata...

Răspuns Câştigător
| Silvica76 a răspuns:

Nu-ti fie teama, n-o sa miaune! laughing
Serios, nu are nimica, ambii sunt carnivori, au mancare cu proteine.

| Silvica76 a răspuns (pentru Silvica76):

Miaultumesc de funda!winking

| brunetta24 explică (pentru Silvica76):

Cu placere! Si nu a mieunatwinking

| Silvica76 a răspuns (pentru brunetta24):

Yupyyy!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu are nimic. Eu dau la hamster laughing

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Nu are absolut nimic daca ii dai doar o cutie dar fiecare are rolul ei cu diverse proteine si minerale pentru nevoile specifice ale fiecaruia, si s-ar putea ca hrana de pisica sa nu-i asigure cainelui nutrienti necesari pentru un canin. Daca toata hrana ar contine aceleasi ingrediente, nu s-ar mai face hrana separata pentru caini si pisici.Incearca sa nu se invete la mancarea de pisici.

| AddaElly a răspuns:

Nu are ce sa aiba... Amimalele gen caini, pisici mananca la fel