| Kolors a întrebat:

Salut.As vrea sa ma duc si eu in Anglia la munca dupa ce termina 12 clase.Chestia e ca trebuie sa merg la un interviu (asa cred) si eu port ochelari si mi-e frica de faptul ca nu o sa ma ia.Are importanta daca port sau nu? Sau daca sunt mai gras.

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Salut,
Eu cred că nu ar conta. E uşor să te angajezi dacă şti engleză.

O zi bună! happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa te angajezi la lunetisti sau?

| songoku10002002 a răspuns:

In Anglia e usor daca stii engleza cat de cat. Nu coteaza greutatea sau daca ai ochelari sau nu. Du-te si lucreaza ceea ce iti place si la ce te pricepi tu. Nu trebuie sa-ti fie frica de nimic.

| Dey09 a răspuns:

Ai vorbit serios cu intrebarea asta? Sau doar asa sa pui intrebari?

Răspuns utilizator avertizat