| Caddyi a întrebat:

Salut/Buna! Care stie de unde pot comanda niste foi A4 de culoare neagra (in special) si alte culori ce ies foarte bine in evidenta? Am tot cautat si nu am gasit nicaieri. Am cautat in magazine, pe net... si tot degeaba.
A! Mai am o intrebare: Exista vreo masinarie mai mica pentru a taia foile pe dimensiunile dorite de mine? Ms anticipat!

14 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Cauta in site-urile pe care ti le-am dat si ai sa gasesti inclusiv hartie metalizata.

| Caddyi explică (pentru Nelu62):

Iti multumesc pentru ca ti-ai facut timp si m-ai ajutat! happy

| Caddyi explică:

Caut, in afara de negru, si culori ce ies foarte bine in evidenta. Culori ce "sar in ochi".

| Caddyi explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri. Nici nu stiu ce sa mai zic... M-ati lasat fara cuvinte... Va raman dator.

| Alesandraas a răspuns:

Bună.
Dacă te referi la ce cred eu, e imposibil să nu găseşti la orice birotică acele foi A4 care le folosesc educatoarele, învăţătoarele atunci când le dau copiilor de decupat, şi le găseştiîn toooate culorile, inclusiv negru.
Iar de tăiat, e posibil tot la o birotică, însă, e aceea maşină care taie bilete, e manuală ce-i drept, sau poate este şi altfel, dar poţi să tai ce dimensiune vrei. Eu din foi A4 am tăiat cu aceea biletele bentru balul ce l-am organizat. happy
Sper să te fi ajutat. ^^

| Caddyi explică (pentru Alesandraas):

Eu fac origami. Pentru asta imi trebuie... Sunt din Ilfov, nu prea gasesti asa ceva pe aici. Nu stiu daca o sa gasesc prin Bucuresti, nu-l cunosc prea bine. Mi-ar prinde bine niste detalii despre o birotica, daca stii vreo una. Masinaria aia imi trebuie pentru mine, s-o cumpar (daca se gaseste, bine-nteles).

| Caddyi explică (pentru Alesandraas):

Multumesc pentru ajutor!winking :3