| thegamermaster321 a întrebat:

Salut, de ce pisica mea miaună când o ating sub coada? Nu se întâmpla inainte

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu a mai fost demult atinsa sub coada.

| sierra1 a răspuns:

"pisica mea miaună când o ating sub coada"

ciudate preocupări... dar totuși, intrebă un medic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te atinge pe tine cineva sub coadă, nu îți vine să miauni?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are o rana pe sau sub coada coada pisicilor este coloana lor vertebrala este foarte sensibilă zona aceea, vezi daca este u mflata coada daca simti la atingere gîlme noduli, du o la veterinar sa i dea tratament nu o lasa asa ca se agraveaza, ce rasa este pisicuta? Este fetiță sau motanel ce varsta are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din respect miaună.
Dacă te zgârie, tot din respect o face.

Răspuns utilizator avertizat