| FOOLSmanXxl a întrebat:

Ieri cand am ajuns acasa (eu stau la tara) catelul meu (are 2 luni) l-am gasit in mijlocul curtii ca statea pe burta si nu se misca!
Nu se poate tine pe picioare!
Piciorul din spate stang il tine in sus ca il doare!
Ce credeti ce a patit?
Si ce pot sa fac sa isi revina?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la călcat o mașină sau s-a bătut cu alt câine. Poate are piciorul rupt, mergi cu el la medicul veterinar!

| Justme79 a răspuns:

Buna mergeți cu el la medicul veterinar sigur are paraziți ceva de genul sper să ajungeți la timp așa am pățit și eu cu niște cățeluși și din păcate au murit

| UnOmdin20000 a răspuns:

Are piciorul rupt. Ori s-a batut cu alt caine, ori l-a calcat o masina, ori...
Tu nu-l poti ajuta. Du-l la un veterinar, dar cat mai repede.