| Gabiwebkinz a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Am vazut la mai multi youtuberi ca au mai multe sectiuni, gen, prima e Incarcari, si celelalte sunt cu nume proprii, adica de exemplu la Nicu Mihai : Animatii, a doua sectiune se numeste Desenand cu  din I. Eu cand dau sa adaug sectiuni, imi spune sa aleg ce categorie sa fie, dar nu stiu cum pun un nume propriu. Sper ca ati inteles ce vreau sa zic.

Răspuns Câştigător
| TheAndi22 a răspuns:

Te referi la playlist-uri probabil.
Trebuie sa creezi un nou playlist de exemplu muzica, adaugand in el video-urile dorite.
Mergi pe un video, dai Add to si alegi Create new playlist. Ii dai tu nume si adaugi ce video-uri vrei in el.
Bafta.