| Rahzy a întrebat:

Motanul castrat va mai pleca de acasa?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca nu l-a castrat vreun veterinar beat, care sa-i fi taiat si picioarele, da; va mai pleca de acasa. Dar numai ca sa-si clateasca ochii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde, daca motanul a fost invatat sa plece afara posibil va m ai pleca, daca este sau a fost tinut numai in casa nu va pleca, îi va fi frică de oameni, alte animale, ce rasă e motanul dumneavoastră?

| Rahzy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Norvegiana de padure. Intrebarea este veche, dar multumesc oricum pentru raspuns happy

| Doctorfishadi a răspuns:

In cel mai rau caz o sa il tina peste noapte, dar nu cred.

| karsivan a răspuns:

Se va duce la plimbare dar nu se va mai bate cu motanii pe pisici si se va intoarce mereu acasa.

| TeDrqq a răspuns:

Daca i-ai taiat barbatia, iti spun ca isi doreste sa te vada arzand in focul iadului laughing)

| DenisaDeea26 a răspuns:

Da, e posibil.