| anonim_4396 a întrebat:

Motanul meu are 3 ani si jumatate si a fost castrat cind era mic.Nu pleca din curte niciodata Acum 4 nopti a disparut de parca l-ar fi inghitit pamintul. L-am cautat peste tot. Vreau sa stiu daca motanii castrati(eventual sechestrati de cineva)stiu sa mai vina acasa.

1 răspuns:
| Roby67 a răspuns:

Sa nu iti faci deocamdata probleme, chiar daca este castrat poate disparea in aceasta perioada si 3 saptamani dupa care se intoarce acasa.