| Claudiu2000 a întrebat:

Salut stie cineva de unde pot adopta un catel.Eu sunt din Arges si as vrea sa imi un catel daca stie cineva un adapost sau daca are cineva un catel pe care vrea sa il dea sa imi raspunda la intreebar.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| twilightt a răspuns:

Hei buna! Stiu cum e sa iti doresti un animal! Eu mereu mi-am dorit dar.......NU l-am putut avea niciodata! Exista mai multe adaposturi in arges dar uitete pe siteul www.adoptiicaini.ro sau daca vrei o pisicuta de rasa sau europeana uite aici un site asemanator cu cel de sus doar ca adopti pisici aici acolo caini si este GRATUIT! www.adoptiipisici.ro sa stii ca acolo sunt multi doritori sa dea un catel sau pisica pentru ca ori lau gasit ori au trebuit sa plece! Ti-as da chiar eu unul dar din pacate ti-am spus sunt unul dintre doritori! Pai ce sa iti mai zic Suces la gasirea unui animal! Fundita? Plz!

| Claudiu2000 explică (pentru twilightt):

Multumesc mult.

| twilightt a răspuns (pentru Claudiu2000):

Cu placere! kiss si eu iti multumesc pentru fundita! Pentru alti nu inseamna nmc dar pentru mine da!

4 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

De pe okazii cauti donez si gasesti acolo