| CristY1412 a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara un arici daca stiti petshop de preferat din Bucuresti sau dupa anumitee site-uri. Daca stiti ceva despre domeniu as avea si o intrebare daca iau perche ei se vor intelege?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu ai de unde.nu traiesc in captivitate.bafta!

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut,probabil ca se vor intelege.Incearca la maxi pet militari sau mihai bravu sos nr 319, daca nu gasesti in nici unul incearca la animax mihai bravu (pe langa maxi pet, dar mai micut).Ar trebui sa gasesti dihori si arici albi.Bafta!

| viperra a răspuns:

De la Animax

| didoyeneas a răspuns:

Am avut eu un arici in curte.M-am trezit cu el intr-o noapte acolo, latrau cainii la el. Daca postai mai de mult, ti-l ofeream cu mare placere laughing!