| Riko_Richardo_1982 a întrebat:

Sunt interesat sa adopt o pisica albastru de rusia,v-a asigur ca ii voi oferii tot ce isi doreste. Daca stiti pe cineva care da spre adoptie o astfel de pisica, va rog sa ma contactati pe e-mail:crina_crinutza_333@yahoo.com

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Albastra de rusia este o rasa de pisici, deci nu costa 100lei, costa peste 200-300e un pui. Cine crezi ca-ti va dona tie o pisica din asta? Daca vrei ceva de rasa(caine, pisica.) cumperi, vrei metis, adopti. Daca urmaresti site-uri de adoptii trebuie sa gasesti un pui albastru...

| Riko_Richardo_1982 explică (pentru RedNose):

Sunt,chiar sunt apisici din aceasta rasa de adoptie, dar se dau imediat, ma gandeam ca aveti si voi happy

| RedNose a răspuns (pentru Riko_Richardo_1982):

Fara pedigree nu exista din "rasa" asta. Cum ti-am zis si eu,sunt pisici albastre,dar nu sunt de rasa,zic albastra de rusia ca sunt albastre,dar nu ca exista un pedigree,macar al parintilor. La adoptii gasesti pisici de rasa comuna cum le numesc, albastre,dar mai rar sau cum spui tu,crezand ca sunt de rasa le adopta mai repede. Asta e si idee,daca un animal zici ca e de rasa, gata exista persoane interesate sa adopte, altfel, daca vede una tigrata, care o vezi pe toate drumurile nu o mai adopta nimeni.

| Dismally a răspuns:

Nu vei gasi de adoptat, doar sa cumperi happy

| Lexi888 a răspuns:

Nu mai da mailul asa aiurea pe net, zic eu ca am o pisica de-aia acum ne întâlnim te Duc un km si te violez.la fel cum a patit jurnalista aia.era in plină strada nu zice nimeni nimic.nu e o Amenințare e un exemplu.sunt multe Pericole pe net.

| Riko_Richardo_1982 explică (pentru Lexi888):

Sunt baiat... e e-mail-ul iubitei mele, al meu este blocat.