| 14bubulina a întrebat:

Salut,TPU. acesta e canalul meu. vreau sa pac videori numai de genul DIY...ce mi-ati sugera sa fac..repede vreau multe multe pareri......pe racurs filmez cu alta camera.(stiu calitate la aceasta e cam rea ) happy happy astept idei si pareri

2 răspunsuri:
| Obreja_Narcisa_1996 a răspuns:

DIY la carcase de telefon, măsti, haine. Da si mie linkul

| 14bubulina explică (pentru Obreja_Narcisa_1996):

Pai nu stiu pare ceva greu de facut, tinind cont de facputl ca mie vesnic nu mi se primeste nimic, poate ai ceva mai simplu( desigur iti voi da link-ul ) happy happy