| k1duTzuu a întrebat:

Am un catelus rottweiller big grin Are 6 luni, Spuneti-mi ce inaltime trebuie sa aiba un catel la varsta lui? Bine si uite care este problema, : Cand ii dau mancare, sau ma joc cu el, are un obicei sa prindacu gura de mana mea...Prinde cu simt dar cateodata imi lasa si semne! Vreau sa stiu, asa au ei rottweiller-ii din sange? sau e un prost obicei? Si inca ceva : L-am invatat sa se catere :O adica nu stiu daca l-am invatat dar i-am facut tarc si se catara pe tarc si sare jos laughing Vreau sa mai stiu de la cate luni se vede ce e de capul catelului? Daca e de rasa daca e pentru lupta etc?big grin Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Te va prinde de mana mult, doar e catel
Ai grija sa-l inveti rau si cand e mare sa-l ti intr-un tarc.

| k1duTzuu explică (pentru kar1GaNNN):

Da bine, e rau laughing dar intarc, daca mi-l sare... face ravagii in curte sau pe la vecini laughing

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sunt intrebari care se pun inainte de a achizitiona un catel, nu dupa! Raspunsurile le gasesti pe site-urile de specialitate!

| Damir_Naommy_1997 a răspuns:

Eu am un bichon care face asa...nu te ingrijora