| EmoPikachu a întrebat:

am vazut mai demult un film de groaza in care o tipa este sechestrata de niste tipi undeva in padure, pana la urma fata scapa si se razbuna pe ei si stiu ca la unu i-a prins pleoapele de niste carlige si i-a dat cu peste pe ochi si corbii
i-au mancat ochii! Help please! sad

5 răspunsuri:
| Amiron67 a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la acel film si sa te gandesti la lucruri vesele si sa stai cu prietenii si sa te distrezi pentru a uita. Funda?

| nairpic a răspuns (pentru Amiron67):

laughing)))..Pe bune?! Ea vrea sa isi aduca aminte numele filmului si tu ii spui `sa nu se mai gandeasca la el?!* WTF?! laughing))))

| EmoPikachu explică (pentru nairpic):

Pai da e destul de funny...dar tu stii numele?

| nairpic a răspuns (pentru EmoPikachu):

Nu scuze chair nu il stiu. Daca il stiam iti raspundeam in mesajul de sus ..Prea putine detalii.:/(.Imi pare rau

| EmoPikachu explică (pentru nairpic):

Ok mersi oricum!winking