| iustinul78 a întrebat:

Salut TPU
Cainele meu sta singur aproximativ 4 ore pe zi.
Cum il pot face sa nu latre(nu vreau probleme cu vecinii)
Pot sa ii iau jucarii, sau ceva de genul asta?
(Nu vreau sa il duc la un dresor profesionist decat in cazul in care chiar nu am ce sa-i fac)
Va rog ajutati-ma
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Daca sta singur nu cred ca o sa faca mare tam-tam, cainii nu incep sa latre fara vreun stimul. Fiind singur probabil isi va petrece mare parte din timp dormind oricum.

1 răspuns:
| GabyT10 a răspuns:

Poti sa-i cumperi jucarii sa-si ocupe timpul si lasa-i sa mearga un radio/tv, asa va crede ca nu e singur happy.Eu asa procedam si chiar nu am avut probleme, cu timpul s-au acomodat si nu a mai fost necesar sa las tv-ul pornit happy.