| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa dresez un caine pentru:paza,sa nu-si faca nevoile in casa,sa stie sa ia urma si sa asculte? Vreau niste link-uri cu video sau scris dar sa te invete cum sa dresezi un caine, categoric.

Cine poate sa ma ajute...

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

Poti cauta pe youtube. daca stii ceva engleza te-ai scoslaughing gasesti tot ce vrei. dar poti cauta.e o emisiune nu mai stiu pe ce canall care iti arata cum sa iti dresezi animalul. eu mi-am dresat catelusa sa nu mai faca in casa intr-un mod mai...barbar...adica am bagat-o cu nasul in urina ei si am scos-o afara(stau la casa)in curte si am lasat-o acolo pana la ora 2 noaptea. de atunci e mieluselhappy