| Diana202 a întrebat:

Peste cateva zile o sa imi cumpar un catel (baiat) de talie mica si nu stiu ce nume sa ii pun. Vreau un nume mai special si foarte frumos. Ma puteti ajuta? ....merci big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html
Eu am avut un caine pe nume KENZO iar actualul se numeste SPARK(y) (spark=stanteie->are o pata in forma de scanteie pe cap)

13 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Lucky, Rocko.

| LoVePiNk1998 a răspuns:

Bobby
Lucky puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralph (am avut un catel numit asa), Rocky (il voi numi asa pe urmatoru), Mitzy (am avut o catelusa numita asa da merge si la catei), Piky (se citeste Pichi), Booboo (Bubu), King, Boss

| oliviaaa a răspuns:

Marmadiuc(de la marmeladahappy mie imi place succes

| QiCKaaTc a răspuns:

Rex, Bobby, Cutu' laughing,

| SpawNury a răspuns:

Javra rolling on the floor Nu, glumesc. toti cainii mei au avut numele "Rex" big grin si e o "javra" pe strada mea pe care o numesc "Câtina" rolling on the floor

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Toto, Buddy, Spyke, Terry, Buster, Titi, Cody, Duke
Charlie
Jack
Harley
Rusty
Toby
Murphy
Shelby
Sparky
Barney
Oscar

| diabolykull a răspuns:

Wolf, Max, Daddy

| Maryus17 a răspuns:

Bruno

| Adda1999 a răspuns:

Cody,Miki (se citeste Michi),Toto,Pufi,apolo, Eliot, Jake, James, Jamie, Jasper, Blacky

| mikutzatha a răspuns:

Black (se citeste blec )eu am avut un caine de lup asa sau Tomy asa voi pune numele la urmatotul meu caine.

| Moga_Mihnea_1998 a răspuns:

Mambo, Chowder...

| cevalegal a răspuns:

Ricky happy