| Sadgrl a întrebat:

vreau un sfat, vreau un caine mama si tata ma lasa sa imi cumpar unul de fapt toata familia vrea doar ca bunicul meu nici macar nu vrea sa auda despre acest subiect cum sa fac sa il conving eu locuiesc cu bunicii si mai am si banii de la ziua mea pentru a cumpara cainele Vreau un pomeranian Nu stiu ce sa fac AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Cauta pe Youtube un video in care iti explica de ce e important sa ai un caine. Dupa daca tise pare bun arata-i bunicului tau videoul sau daca nu analizeaza avantajele pe care le-ar avea un caine asupra familiei tle si enumerale bunicului tau.In cel mai rau caz adunai pe toti intr-o camera si pune-i sa voteze laughing. Bunicul tau va fi in inferioritate numerica.