| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un PS3 Sau un Xbox 360.Imi puteti spune care credeti ca este mai bun?

Răspuns Câştigător
| Rauldenis a răspuns:

Ai pus o categorie total gresita happy.
Pai gandeste-te si la ce au prietenii tai sa va puteti juca impreuna.
PS3 are un prieten de al meu si l-a tinut 5-6 anii, Xbox 360 am auzit ca te tine maxim 3 ani
Xbox 360 are GPU putin mai bun, dar PS3 are CPU mai bun, insa la Xbox trebuie sa platesti sa te joci online iar la PS3 nu. Controllerul e mai comod la Xbox, dar si cel de PS3 e grozav. Eu am PC insa am controller de Xbox 360 si l-am incercat si pe cel de PS3. Sper ca te-am ajutat sa te decizi happy

8 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

PS3 SAU PS4 SI XBOX II BUN DAR eu prefer ps3 sau 4

| Rauldenis a răspuns:

Mersi de Funda laughing. Ai reusit sa te decizi?

| Ayy123 a răspuns (pentru Rauldenis):

Da mi-am luat Xbox si mi-a dat rrod dupa o zi straight face

| Rauldenis a răspuns (pentru Ayy123):

Pai eu nu ti-am zis ce sa iti iei, doar ti-am dat informatii. Ai putea sa il duci inapoi si sa spui ca e nefunctional, nu stiu nu ma pricep. Intreaba ce ar trebui sa faci si vezi tu. Imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Eu mi-am luat playstation 3 doar pentru ca au jocul exclusiv God of War. Alte diferente nu vei sesiza referitor la grafica de exemplu. Important e ce televizor ai. Pe PS3 ai avantajul ca e si blu ray player.

| Adrian0102 a răspuns:

Salut iti recomand Xbox 360 e mai bun ca ps3 detin si eu un xbox si sunt forte multumit de el.

| adrbrb a răspuns:

90% dintre jocuri sunt facute mai intai pentru xbox dupa convertite pentu ps3 creed k stii de ce.
Ps la xbox trebuie sa platesti taxa de 190 de lei pe an pentru multiplayer la ps3 este gratis.

| InvalidShark09 a răspuns:

Xbox 360 ofera un controller mult mai comod + sistemul Kinect. Ps3 mie nu imi place sincer.