| sylviu3777 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o consola si nu stiu pe care sa o iau, PS4 sau Xbox one? Am inteles ca PS4 are grafici bune la jocuri dar nu are 60 fps, xbox one are, ps4 trebuie sa iei ceva abonament pentru multiplayer dar la xbox one nu, asta am inteles eu de pe internet? Imi puteti spune ce consola sa imi iau? As dori si un motiv.

Răspuns Câştigător
| SantalPorcocale a răspuns:

Sincer, PS4.
Degeaba are Xbox toate chestiile astea daca nu are jocurile.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps4 e mai bun ca xbox one
xbox one x e mai bun ca ps4 pro

| Kushhh a răspuns:

PS4 are jocuri exclusive, xone nu ( pentru cei ce vor spune ca da, verificati windows10 store! )

| sylviu3777 explică (pentru Kushhh):

Si xbox are exclusive da nu asa de multe

| AnndreyYolo a răspuns:

Xbox one motivele le-ai spus chiar tu nu sunt mai multe motive.