| Alexandra_4191 a întrebat:

Cumpar husky. sunt din baia mare ...va rog cat de repede sa imi vindeti unul sau sa imi spune-ti pe cineva care vinde multumesc happy

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Alexandra,
Eu zic sa postezi un anunt cu oferta ta aici. Uita-te poate gasesti niste anunturi la sectiunea animale de companie.
http://www.piata-az.ro/
Pa, pa

| đ a răspuns:

Stii? TPU-ul nu e un site potrivit pentru anunturi din astea. si nu poti cumpara un caine pe loc! trebuie informare, duscutii si interesare. cauta crescatori. uite-te pe internet la anunturi cat mai apropiate de Baia Mare sau chiar aici. nu e greu laughing. cauta pe google ceva in gen "vand huski baia mare" sau cluj sau sighet sau satu mare. dar iti va trebui cateva luni bune pana gasesti cainele si locul potrivit de unde sa-l cumperi. ar fi trebuit sa te informezi inainte sa deciziwinking. succes

| s_8089 a răspuns:

0762 949565 sau silv1207-id am un husky