| TeoCaramel a întrebat:

Saluuut! As avea o mica intrebare.Am in fata blocului un caine micut si este fata, o cheama Laki.Acum o saptamana, maxim, nu era bine de loc, o durea foarte tare labuta, avea 2 rane si nu se simtea deloc in largul ei. Iar acum tot schiopateaza si nu stiu ce sa fac ca mi-e mila de ea.Nu mi-ati putea da niste sfaturi? Va rog!
Multumesc aniticipat! Si FUNDITA LA CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| DinuMarius26 a răspuns:

Daca ti asa mult la ea du-o la un veterinar.Sau daca nu cumparai niste tintura de iod si dai acolo pe rani> Sau mai bine fai un faccin antideparazitantwinking Funda?

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Eu cred ca ranele alea ar trebui tratate.

| Clarissaaz a răspuns:

Eu zic sa o iei la tine sa o ingrijezi si dupa aceea iti intrebi prieteni si cunostintele daca doreste o catelusa. fundita?

| Cristea a răspuns:

2 rane? ahahahahaha mi-ai facut seara laughing) rolling on the floor) o rana doua rane