| Tenisi a întrebat:

Se poate reproduce un caine cu o pisica?

12 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.pai nu prea stiu.eu am vazut de cateva ori cainele meu(pichinez) "suindu-se" pe pisica si stiu ca acea pisica era gravida, dar dupa un timp a disparut.

| Piisiiiii a răspuns:

Nu se poate. Lol.

| afrodita3333 a răspuns:

Nu cred laughing

| 985436982 a răspuns:

Obvi.

| annkaa a răspuns:

CEaulaughing
nu.nu cred

| DaniiWtf a răspuns:

Incearca. Am eu caine da nu e dispus =]].

| 0pufarinA a răspuns:

Nu

| R11 a răspuns:

Nu, nu l`ar tenta pe stimatul caine sa si-o dea cu o pisica,pentru ca spre deosebire de oameni animalele sunt de toate felurile, iar pentru caini, pisicile si alte chestii sunt extraterestriii si dusmani laughing oricum nici tie nu cred ca tiar conveni sa tio dai cu o rata

| kitty_4887 a răspuns:

Nu nu se poate, exista decat o exceptie si aia cred ca e intre pisici si iepuri, nu imi amintesc sigur. insa nu e posibil cea ce zici tu.

| iSnoopy95 a răspuns:

Daca te referi la clonare da se poate.In america o femeie a platit 175 de mii de euro sa isi cloneze cainele.

| creeper a răspuns:

Nu este posibil!