Stiti niste pozitii pentru poze? caci mie nu mai imi vine nici o idee...pe majoritate cred ca le-am incercat. cat mai multe si daca s-ar putea si poze

funda

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Orice poza instantaneu din pozitii naturale e mai buna decat una prefabricata. Pune pe cineva sa te pozeze in timpul zilei cand nu stii, sa vezi ce poze faine o sa iasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pozele naturale, in cadre obisnuite, fara sa trebuiasca sa fi falsa in poza sau intr-o pozitie fortata

| ioana999999 a răspuns:

Pai incearca sa nu te fortezi pune doua degete la ochi ori pune mainile in fata si fundul in spate pichioarele indoite pls poti sa imi dai fundita?

| ioana999999 a răspuns:

Pls imi dai funda?

| Ytzaa a răspuns:

PAi incearca sa stii sa stai cu o prietena ea cum ar fi sa te pupe pe obraz si tu facio o fta de aia gen pupic