| iLeón a întrebat:

Testoasa mea nu mai e asa energica, sta mai mult cu ochii inchisi si ii cad solzii de pe carapace. Ce ar trebui sa fac? E bolnava?
Daca da, dati-mi niste tratamente va rog. Fundita pentru cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| Denisseq a răspuns:

Ar trebui sa o duci la veterinar, o prietena de-a mea a patit la fel si noroc ca s-a dus la timp pentru ca altfel murea

| Roby1998 a răspuns:

Cred ca cel mai bun tratament pentru inceput e sa te duci la veterinarwinking

| WhiteRosse a răspuns:

Mdah...cred ca are conjuctivita(lipsa de vitamina A)...si a mea a avut adica are pleoapele lipite nu mananca si are probleme cu carapacea. Duoo la veterinar iar el o sa-ti dea un tratament cu niste mancaruri cu vitamine, calciu, etc. Si s-arputea sa-i faca injectii depinde de caz succes puppy dog eyes :* Sper ca te-am ajutat

| WhiteRosse a răspuns:

Are conjuctivita adica are pleoapele lipite, carapacea cu probleme, si nu mananca sad (lipsa vitaminei A ). Duo la veterinar si o sa-ti zica ce mancaruri cu vitamine si calciu se gasesc probabil ca o sa-i faca si injectii...depinde de caz. A mea are aceeasi raceala sau ce-o fi laughing) Succes

| iLeón explică (pentru WhiteRosse):

Mda... stii, preferam raspunsul asta inainte sa moara...