| Bossutz a întrebat:

Vreau Un telefon, cunoscut, android (Sau Ios ), Cu Dual core, Cu marca buna, camera mare si sa fie aratos! Sa fie pana in 1.350 lei.Sa fie un Nokia lumia, Samsung ceva! Vreau pareri si multe telefoane.Dau funda la cel mai bun raspuns cu cele mai multe telefoane si pareri, iar la restul vot!

7 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Locul 1: Samsung Galaxy S III (review Go4it)

Dupa un demaraj putin cam nesigur din cauza unor fotografii de presa cam neinspirate, Samsung Galaxy S III a devenit rapid un produs apreciat care s-a vandut in 30 de milioane de exemplare in primele cinci luni de viata si care merita sa fie numit "terminalul anului 2012".

O platforma hardware solida, un ecran bun (dar nu cel mai bun), o camera foto de buna calitate, o redare media excelenta, o baterie consistenta si o rescriere completa a interfetei TouchWiz sunt atuurile care fac din Galaxy S III un produs care, desi nu este mereu cel mai bun intr-un domeniu anume, straluceste atunci cand este luat ca intreg.

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns (pentru Diavolcata):

Singura pb. cu s3 ar fi ca daca intamplator il scapi pe jos, display+touch (ca sunt impreuna) fac vreo 800 lei fara manopera. in schimb la un iphone 4/s undeva intre 150 si 200 ron big grin

| e7d7n7 a răspuns:

Nokia lumia 920

| MadalinNedelcu a răspuns:

Eu am un i8190 onyx black, dual core, 1gb ram, super amoled, gorilla glass, Jelly Bean, nu are pic de lag, bateria ma tine cam 2 zile la folosire intensa (muzica, wifi pornit aproape permanent). Nu l-as da pe niciun telefon de pana in 1500 ron.

Răspuns utilizator avertizat
| victor11 a răspuns:

Ar fi aici cam doua telefoane: Samsung galaxy s2plus sau LG optimus 4xhd.
s2plus: camera mare, ecran 4, 3inch, android nou, pret cam 1400 ron.
4xhd: camera la fel, android nou, ecran mult mai mare si hd, procesor mult mai bun, quad core, pret exact de 1400 ron la evomag.
sa nu alegi un s2, daca alegi Samsung, ci s2plus, ca acela se misca.mai bine datorita androidului mai.nou.
totusi, daca as avea 1400 ron mi-as cumpara optimus 4x hd, in locul samsun,.dar acum nu am bani decat pentru optimus L9, care costa 1000 ron.

| Alex10023 a răspuns:

Acuma ar fi Samsung galaxy s2 un telefon ideal din spusele tale.Are procesor Dualcore 1. 2GHz, camera de 8 megapixeli in spate si in fata 2. Are ecran Super amoled si are 4.3 inchi. Sau daca vrei un Samsung galaxy s3 mini. Asta poti sa il gasesti si cu 1000 lei. Oricum dupa mine ia-ti s2 ca are si procesor mai mare si camera mai buna.