| Maria1927 a întrebat:

Am incercat toate metodele de a scapa de cerneala de pe geaca de piele gri, ce sa fac, sunt disperata?

11 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Cumpara alta geaca.

| Maria1927 explică (pentru mat31new):

Buna metoda, dar aceasta e noua, si bani trebuie sa-ti cumperi alta

| myelys a răspuns:

CERNEALA ALBASTRA? Daca da, cumpara un pic bun si in cam 5 minute termini (daca pata e mai mare cumparati doua picuri).

| Maria1927 explică (pentru myelys):

Ce sa cumpar?

| myelys a răspuns (pentru Maria1927):

Un pic, costa cam 2 lei... eu asa am scapat de multe pete

| Maria1927 explică (pentru myelys):

Cum se numeste?

| MaduMadutsaa a răspuns (pentru Maria1927):

Cel mai bun? SuperPirat de la Pelican big grin

| myelys a răspuns (pentru Maria1927):

Du-te la un magazin si cere un PIC.

| tattooman a răspuns:

Pune Vanish la spalat si gata!

| mobileinmobil a răspuns:

Stiu eu ia o carpa umeda si dupa aia freci tare pe geaca daca nu poti cum a spus mat31 new cumpara alta geaca!

| NELIX6 a răspuns:

Stoarce putina zeama de lamiie peste acea pata si vezi daca se curata.