| Tyna33 a întrebat:

Am o problema cu Pinterest.Cand sa confirm e-mailul imi apare fereastra cu mai multe lucruri dar nu pot ad nici un click.L-am inchis si am mai intrat odata, dar tot nimic.Ma puteti ajuta? Si pe pagina de home nu pot da niciun click sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Confirma adresa din emailurile tale! Intra in emailurile tale si vezi ca ai un email de la Pinterest. De aici faci confirmarea!

| Tyna33 explică (pentru neluL):

Am confirmat mailul de 3 ori... -_-

| neluL a răspuns (pentru Tyna33):

Sterge cookie si cache din browser. Nu stiu ce browser folosesti ca sa iti dau si pasii.