| Crissu_9853 a întrebat:

De ce nu pot posta raspunsuri? Adica, fac toti pasii ca sa pot publica raspunsul, iar la sfarsit imi zice sa confirm e-mailul. Am dat confirmare si nimic. nu imi apare nimic nou la raspunsuri. Ma puteti ajuta? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Intri pe adresa ta de e-mail si cauti acolo un mesaj de la tpu.ro in care iti cere sa confirmi ca ai creeat acest cont pentru acel e-mail.

| Onutzyk a răspuns:

laughing) Raspunsurile nu le vezi tu dupa ce le postezi dar ele apar. Uita-te la profilultau ca ai si un rasp castigator. laughing) Nu-ti mai face griji si mai verifica-ti contul din cand in cand laughing). Good luck!

Fundy?

| Florina_5380 a răspuns:

Buna!
la fel am patit si eu happy
intra la emailuri si ai acolo un email ori la imbox ori in folderul spam happy
si dai la confirmare si dupa aia poti sa lasi raspunsuri la intrebari

| Dany_9812 a răspuns:

Poate emilu de inregistrare. thinking de unde esti?(oras)